«Relond Grupp» – turvaline tulevik!

Ettevõte „Relond Grupp OÜ“ on vastutustundlik ja usaldusväärne partner, kes pakub erinevaid elektritöid. Teostame eri raskusega töid igas olukorras ja ruumis: eramajades, korterites, kontorites, ladudes, erinevad äripinnad, laohooned.

Meid võib usaldada. Meie staaž on Eesti turul juba 7 aastat.

Oma kogemuste ja profesionaalsete töölistega on „Relond Grupp „ pidanud toime tulema väga keeruliste töödega, mida kliendid nõuavad. Relond Grupp on loodud just Teile, et Te säästaksite oma aega ning et elektritööd saaksid tehtud meisterlikkuse tasemel. Meie firma omab litsentsi elektritööde peale üle kogu Eesti ja seda juba 5 aastat. Õige ja usaldusväärne elektrisüsteemi paigaldus – Teie kindel tulevik. Relond Grupp – Turvaline tulevik!

Koostöö meiega garanteerib

Kvaliteet

Kõrge kvaliteediga teenuse pakkumine.Kvalifitseeritud spetsialistid.Kasutame tänapäeva uuemaid materjale ja tööriistu. Kõik tööd teostatakse elektritööde normide ja tingimuste tasemel.

Individuaalne

Individuaalne lähenemine kliendile ja operatiivne lahendus.

Kliendikaart

Tasuta kliendikaart ja garanteeritud 3% raha tagastust igalt teenuselt ja kauba ostult.

Mõistlikud hinnad

Teeme tööd kvaliteetse ja kontrollitud kaubaga, mis on firmadelt Hager, ABB, General Electrics, Schneider Electric, Philips , Osram, Kanlux ja teised. Teeme partneritega otsest koostööd. Järelmaksu võimalus.